Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Zagłosuj na „Jedynkę”! Wesprzyj szkolną bibliotekę!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele SP nr 1 w Turku. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku przystąpiła do programu wsparcia bibliotek szkolnych realizowanego przez Empik. 

Swój głos każdy, kto ma konto na facebooku, może oddać bezpośrednio pod tym adresem:

http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-1-im-henryk...

Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na swoją szkołę, aż do 6 listopada.

W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po tysiąc sztuk wybranych przez siebie książek (o wartości 18 tys.), które zostaną dostarczone 5, 6 i 7 grudnia.

Wspólnie możemy zdobyć wspaniałe książki. Zachęcamy do głosowania.

Nasza Szkoła ma w tej chwili jedynie 128 głosów, a potrzeba nam dużo, dużo więcej.
Prosimy o Wasze wsparcie!

Empik od lat dba o rozwój czytelnictwa wśród najmłodszych. Od 2008 roku organizowane są  bezpłatne warsztaty "Przecinek i Kropka" oraz Konkurs na Najlepszą Książkę Dziecięcą "Przecinek i Kropka". W tym roku zwrócono uwagę na biblioteki w szkołach podstawowych, które są często miejscem pierwszego kontaktu dzieci z literaturą. To tam najmłodsi "połykają haczyk", poznają niezwykłe historie, które rozbudzają wyobraźnię.
Nie wszystkie biblioteki w szkołach podstawowych mogą zaoferować czytelnikom ciekawe nowości, po które dzieci chętnie sięgają. 17 sierpnia uruchomiony został nowy program lojalnościowy: Mój Empik. Każdy zakup zarejestrowany na karcie Mój Empik w salonach i na empik.com to cegiełka na rzecz rozwoju czytelnictwa wśród dzieci.

Od 1 września wszystkie szkoły podstawowe zostały zaproszone do zgłoszenia się do akcji. Na przesłanie pracy konkursowej, której tematem przewodnim jest hasło "Książki są fajne i kropka", wyznaczono miesiąc. 5 października, po weryfikacji zgłoszeń, uruchomiona została aplikacja konkursowa. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną z placówek, aż do 6 listopada.
Turek reprezentuje Szkoła Podstawowa nr 1. Zapraszamy!!!

W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po tysiąc sztuk wybranych przez siebie książek, które zostaną dostarczone 5, 6 i 7 grudnia.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja