Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Mandaty dla sprawców weekendowych kolizji

Do serii kolizji doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu tureckiego. Przyczyną zdarzeń była głównie brawura oraz nieuwaga. 

19 listopada około godziny 12.00 w Tuliszkowie na ul. Kasztalana Zaremby kierujący samochodem marki Renault Laguna nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył w pojazd marki Renault Scenic, którym kierowała kobieta. Sprawca ukarany został mandatem.

Tego samego dnia około godziny 15.30 w Kotwasicach (gm. Malanów) w obrębie skrzyżowania, na łuku drogi kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 407 w trakcie wykonywania manewru skrętu na teren posesji zderzył się z kierującym autem marki Volkswagen Passat.

21 listopada około godziny 9.15 w miejscowości Linne (gm. Dobra) kierujący autem marki Toyota Rav 4 wjeżdżając ze stacji paliw wjechał wprost pod Volkswagena Golfa. Kierowca toyoty ukarany został mandatem.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja