Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gimnazjum nr 2 biło rekord Guinnessa w Warszawie

Na zaproszenie Artura Siódmiaka i jego Fundacji Akademii Sportu uczniowie Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Turku brali udział w biciu rekordu Guinnessa w największej lekcji w-f w historii.

To niesamowite wydarzenie z niepowtarzalną atmosferą i dużą ilością gwiazd sportu odbyło się w dniu 23 listopada 2016 r. w hali widowiskowo sportowej Torwar w Warszawie. 


W jednym miejscu w ciągu całego dnia zebrało się ponad pięć tysięcy uczniów, którzy ćwiczyli w dziesięciu turach.


Zaangażowanie i entuzjazm uczestników „CAMPu” było ogromne, bo to niecodzienne przeżycie. Dodatkową atrakcją były spotkania z gwiazdami sportu i autografy.
Artur Siódmiak, Paweł Małachowski, Otylia Jędrzejczak, Paweł Zagumny, Andrzej Wrona. Monika Pyrek, Marek Kulbowicz, Milena Sadurek oraz Maja Włoszczowska, Tomasz Majewski i dariusz Michalczewsk chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.


To już trzeci tegoroczny rekord G-2. Po ustanowieniu rekordu miasta w aerobiku grupowym i uczestnictwie w rekordzie w resuscytacji, gimnazjaliści z Dwójki zostali rekordzistami Guinnessa w największej lekcji w-f.


Wszystko to możliwe jest dzięki dobrej współpracy Stowarzyszenia Kopernik Plus z dyrekcją szkoły. Dzięki zaangażowaniu dyr. Piotra Bińkowskiego uczniowie pierwszej klasy sportowej pojechali do Warszawy nie ponosząc żadnych kosztów. W zamian ambitnie i widocznie reprezentowali swoją szkołę i miasto. Tradycyjnym już zwyczajem dzięki gadżetom pozyskanym z Urzędu Miasta mogli  podziękować koordynatorom programu za zaproszenie i obiecaną dalszą współpracę.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.