Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: „Usta milczą, dusza śpiewa”, czyli koncert solistów Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej

Ponad 300 osób spędziło dzisiaj, tj.13 stycznia wieczór w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie. Było warto, bowiem dźwięki którymi podzielili się z publicznością soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej były naprawdę wyjątkowe.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się koncert karnawałowy, który w Tuliszkowie odbył się po raz pierwszy. Przed publicznością w magicznej atmosferze wystąpili sopranistki- Julia Litvinova i Daria Litovczenko oraz dwóch przystojnych tenorów – Vladimir Holkin i Dymitro Foszczanka. Obecni na sali zachwyceni byli występem ukraińskich śpiewaków, a w trakcie trwania niektórych utworów czasem pomagali im wspomagając swoimi głosami. Podczas koncertu nie obyło się bez takich znanych utworów, jak choćby „Miłość to niebo na ziemi”, „Te cudne oczy” czy „Twoim jest serce me”.

Z całą pewnością muzyka operetkowa znalazła wielu zwolenników wśród mieszkańców Tuliszkowa i okolic a podjęta inicjatywa będzie kontynuowana.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja