Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Brudzew: Choinka szkolna w Galewie

Karnawał to przede wszystkim czas radości i zabawy. Zgodnie z tradycją 25 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach odbyła się choinka szkolna.

Na karnawałową zabawę licznie przybyli rodzice oraz dzieci. Z tej okazji uczniowie przygotowali niezwykle barwny program artystyczny, na który złożyły się liczne tańce i śpiewy. Młodsze dzieci zaprezentowały się w piosenkach, zaś starsze wykonały ciekawe układy choreograficzne do znanych przebojów. Zabawnym punktem programu był pokaz szóstoklasistów, którzy wystąpili jako Maryla Rodowicz i Zenon Martyniuk w przeboju „Przez twe oczy zielone”. Po muzycznych występach uczniów przyszedł czas na wspólną zabawę, którą poprowadzili animatorzy z Grupy T z Torunia. Z  pewnością nie było czasu na nudę, o czym świadczyły zadowolone miny dzieciaków. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Niestety, godziny spędzone w radosnej atmosferze upłynęły bardzo szybko…  Choinka szkolna niewątpliwe dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja