Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Co to był za wieczór...

„Kobieta… zwiewność, która może być ciężarem,
namiętność zmieniająca się łatwo w przymrozki,
chwilami jej zbyt mało, chwilami nad miarę,
ostatni po Adamie niezwykły twór Boski…”

 

W Dniu Kobiet, 8 Marca chłopcy od rana składali wszystkim paniom i dziewczętom serdeczne życzenia oraz obdarowali kwiatami wychowawczynie bursy i wszystkie panie dyrektor.


O godzinie 20:00 w Bursie Szkolnej odbyło się uroczyste przyjęcie, które zorganizowali chłopcy mieszkający na stałe w bursie oraz uczestnicy turnusu ODDZ pod kierunkiem wychowawczyń: pani Katarzyny Niteckiej i pani Krystyny Skieresz.


Wieczór uświetniła swoją obecnością pani Agnieszka Idzikowska, wicedyrektor placówki oraz wychowawczyni bursy szkolnej, pani Mirosława Greber. Chłopcy podarowali wszystkim koleżankom słodkie lizaki zamiast symbolicznego kwiatka oraz przygotowali część artystyczną w postaci wierszy o kobietach i kreatywnych konkurencji. Dziewczyny rozwiązywały quiz pt. „Czy znajdę swoją drugą połówkę?” i losowały gadżety, których opis miał odzwierciedlać ich przyszłego partnera. Kolejne ciekawe i pomysłowe zadanie polegało na zaprojektowaniu wizerunku kobiety: „Taka chcę być” i „Taka nie będę” i przypisaniu im odpowiednich cech charakteru. Zadanie to pomogło dziewczynom zastanowić się nad swoją przyszłością. Finałem ceremonii ku czci Pań był słodki poczęstunek. Pani Agnieszka Idzikowska w imieniu własnym i wszystkich dziewcząt podziękowała chłopcom za serdeczne życzenia, kwiaty i wspaniałą atmosferę podczas tego wieczoru. Imprezie towarzyszyła wiosenna dekoracja stołów, nastrojowa muzyka i dobry humor wszystkich Pań. Na zakończenie czekała wszystkich miła niespodzianka w postaci wielofunkcyjnego miksera na wyposażenie pokoju socjalnego w bursie szkolnej. Był to prezent od zaprzyjaźnionego sponsora.


Cieszymy się, że impreza z okazji Dnia Kobiet jest naszą wspólną, coroczną tradycją.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja