Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Koncert z okazji Dnia Matki w MDK

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, przebacza, a odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska”, pisał Kraszewski. Z okazji zbliżającego się święta wszystkich matek zorganizowano wzruszający koncert w Miejskim Domu Kultury w Turku. 

Nie od dziś wiadomo, że matki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu swojego dziecka, bowiem ich „praca” jest całodobowa. To właśnie one opowiadają swoim pociechom pierwsze bajki, dają przyjacielskie rady czy przestrogi.

W środowe popołudnie miały okazję wysłuchać wierszy czy piosenek przepełnionych miłością i wdzięcznością za poświęcony czas. Na scenie zaprezentowali się uczniowie lokalnych szkół, a sala wypełniona była przede wszystkim dumnymi matkami.

Koncert z okazji Dnia Matki po raz kolejny został zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach kampanii „Ciąża bez alkoholu”. Ma ona na celu zwiększyć świadomość tego jak negatywny jest wpływ używek na płód.


 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja