Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Dobra: JAFIA rozgrzał publiczność podczas obchodów Dni Dobrej

Drugi dzień zabawy zorganizowanej z okazji Dni Dobrej dobiegł końca. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji zarówno sportowych, jak i muzycznych. Nie zabrakło również niespodzianek dla najmłodszych.

Z samego rana 3 czerwca dla mieszkańców gminy i miasta Dobra zorganizowano zawody wędkarskie. Zaraz po nich chętni mieli okazję wziąć udział w Turnieju Strzeleckim. Coś dla siebie znaleźli również miłośnicy piłki nożnej, którzy mogli kibicować drużynie Wicher Dobra podczas meczu z zespołem Victoria Ostrzeszów. Tego dnia było naprawdę sportowo. Koszykarze rozegrali turniej streetballa, a siatkarze zmierzyli się ze sobą podczas turnieju piłki siatkowej plażowej.


Popołudnie zorganizowano z myślą o rodzinach oraz miłośnikach muzyki. Mieszkańcy bawili się na festynie rekreacyjno- sportowym. Tam przewidziano wiele zabaw dla dzieci, które zawzięcie walczyły podczas przygotowanych konkurencji, a najlepsi otrzymali nagrody. Nie zabrakło dmuchańcy, waty waty cukrowej i innych smakołyków.


Przed publicznością wystąpił zespół taneczny z Centrum Kultury w Dobrej prezentując układ „Don’t worry be happy”. Na scenie zaśpiewała Dominika Kurzawa, Iga Cieślak, Marysia Gajewska i Nikola Langowska.


Wszystkim obecnym podobało się to, co przygotował zespół taneczny Tańczące Promyki z Centrum Kultury w Dobrej. Wiele emocji wzbudziły również przedszkolaki oraz Marek Górski z zespołem.


Na sam koniec w gorący nastrój wprowadził nas JAFIA. Ze sceny płynęły gorące dźwięki, a cały występ był główną atrakcją dzisiejszego dnia.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja