Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Brudzew: Festyn Rodzinny w Kolnicy z myślą o dzieciach i młodzieży

4 czerwca w Kolnicy wszystkie dzieci były szczęśliwe. A to wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego zorganizowanego głównie z myślą o najmłodszych. Na uczestników zabawy czekało wiele muzyki, pokazy oraz masa niespodzianek.

Osoby, które przybyły na festyn na samym początku zabawy miały okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej OSP w Brudzewie działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia”,

Chwilę później na scenie wystąpiły dzieci z Przedszkola Gminnego oraz przedstawiciele ZSG w Brudzewie. Wiele emocji wzbudziły talenty wychowanków GOK „Wozownia”.

Publiczność miała okazję wysłuchać również zespołu „Brudzewiacy”.

Zabawa to nie tylko muzyka i właśnie dlatego zorganizowano pokazy w wykonaniu strażaków z OSP Chrząblice oraz masę drobnych atrakcji dla dzieci.

Maluchy mogły bawić się między innym na dmuchanych placach zabaw, rywalizować podczas specjalnie przygotowanych gier i konkursów. Chętni mieli okazję pomalować twarze, zapleść warkoczyki oraz podziwiać wystawę zabytkowych aut.

Na koniec zabawy mogliśmy wysłuchać koncertu zespołów instrumentalnych z GOK „Wozownia”.


 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.