Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
PUP Turek wspiera młodzież w podejmowaniu pracy

W dniu 03.07.2017 r. kolejna grupa osób młodych, która podejmie zatrudnienie w ramach  refundacji pracodawcom przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, rozpoczęła kurs komputerowy, umożliwiający uzyskanie kwalifikacji w zakresie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL). 

Kurs realizowany jest w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tureckim (III)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Natomiast zatrudnienie osób młodych finansowane jest ze środków Funduszu Pracy w ramach programu „Praca dla młodych mężczyzn i kobiet”, realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Turku. 

Nabyta przez uczestników kursu wiedza z pewnością zostanie wykorzystana podczas pracy, którą podejmą po zakończeniu szkolenia.     

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja