Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: „Wystartował” Trial w Russocicach

Dzisiaj, tj. 2 września w Russocicach (gm.Władysławów) mamy okazję podziwiać wyczynową jazdę na motocyklach. Udział w Motocyklowym Rajdzie Obserwowanym „Trial Władysławów 2017” im. Stanisława Michla V Runda Mistrzostw Strefy Południowo Zachodniej Polski biorą zarówno dorośli, jak i młodzież. 

Ekstremalne wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 12.00. Zawodnicy z całego kraju rywalizują właśnie w klasach Junior, Otwarta, Weteran i Amator.


Zawodnicy mają do pokonania cztery okrążenia po 1,5 km. Jedno okrążenie składa się z 8 odcinków obserwowanych. Obowiązujący łączny czas przejazdu wynosi 210 minut.
W tym roku sędzią zawodów została Joanna Zielińska, natomiast kierownikiem rajdu Daniel Stachowiak.


Z roku na rok impreza ma coraz większe powodzenie wśród miłośników motocykli. W imprezie udział biorą zawodnicy w różnym wieku. Z całą pewnością można powiedzieć że Trial łączy pokolenia. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie frekwencja będzie rekordowa, a tradycji stanie się zadość.
 

Foto: iTurek / Natalia Marczyńska

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.