Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Trampkarz młodszy remisuje w Kole

Zespół trampkarza młodszego w niedzielę w trzeciej kolejce zremisował na wyjeździe z Olimpią Koło 1:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Nikodem Marciniak.

TUR 1921 Turek grał bardzo dobrze w tym meczu, stwarzając sobie sporo dogodnych sytuacji. Pierwszą bramkę w 19 minucie po prostym indywidualnym błędzie naszego zawodnika zdobyła Olimpia. Jednak strata bramkowa podziałała mobilizująco na naszych zawodników, którzy bardziej zdecydowanie dążyli do wyrównania. W 28 minucie na indywidualną akcję zdecydował się rozgrywający bardzo dobry mecz Marciniak, który po minięciu kilku rywali został sfaulowany w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił sam poszkodowany. Pierwsza połowa kończy się remisem.


W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Zarówno jedna jak i druga drużyna dążyła do zwycięstwa lecz wynik meczu już się nie zmienił.


TUR 1921 Turek grał w składzie: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski, Filip Kurek, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Adam Oleksy, Nikodem Marciniak, Piotr Kubka, Kacper Kałużny oraz Dominik Zub, Piotr Kiduń, Mateusz Romke, Aleksander Robak, Aleksander Kowalczyk, Szymon Nowak.


Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia: Ireneusz Oleksy
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.