Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Czy iTurek nie radzi sobie z rzetelnością informacji?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Turku w odpowiedzi na zamieszczony na portalu internetowym iTurek.pl artykuł „PGKiM sobie nie radzi?” – czyli śmieci straszą na Wyzwolenia informuje, iż odpady z terenu miasta Turek, a tym samym z Os. Wyzwolenia, odbierane są według harmonogramu. 

Wtedy też teren wokół pojemników jest porządkowany i pozostawiany przez pracowników PGKiM czysty. W okresach pomiędzy kolejnymi odbiorami odpadów Spółka nie odpowiada za porządek panujący wokół pojemników.

W przypadku kumulacji świąt, w porozumieniu z Administratorami Spółdzielni Mieszkaniowych, w newralgicznych punktach dostawiane są dodatkowe pojemniki. Kierując zarzuty pod adresem Spółki, należy najpierw sprawdzić czy pojemniki są zapełnione i wtedy wyciągnąć stosowne wnioski. Nasuwa się pytanie: kto sobie nie radzi?.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja