Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Mistrzostw Europy w Kielcach

W dniach 10-11 listopada Polska Organizacja Kyokushin była organizatorem Mistrzostw Europy U 16 i U 22. Tym razem Mistrzostwa obyły się w Kielcach z udziałem 350 zawodników z 23 państw europejskich w walkach full kontakt na 5 matach.

W reprezentacji kraju znalazło się dwóch zawodników z Klubu Sportów i Sztuk Walk Kyokushin , którzy podczas kwalifikacji w Rzeszowie wywalczyli sobie miejsce w reprezentacji Polski Gabriela Kolenda U 16 z Zespołu Szkół Technicznych i Paweł Dytkowicz U 22 z Liceum Ogólnokształcącego.  Gabriela Kolenda po trzech wygranych walkach znalazła się w finale , gdzie po wyrównanej walce przegrała z reprezentantką Bułgarii i tym samym została V-ce Mistrzynią Europy. Paweł Dytkowicz przegrał swoją pierwszą walkę z reprezentantem Litwy 2:3 , zabrakło przysłowiowej kropki nad  „i ”  czyli szczęścia . Przed Mistrzostwami odbył się międzynarodowy kurs sędziowski  w którym uczestniczył i zaliczył go Dariusz Jasiakiewicz.

Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku i Starosty Tureckiego , Radzie Rodziców ZST w Turku ,  Dyrektorowi Bogdanowi Pastuszko EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. , Restauracji Turkovia, Firmie Alexas, Centrum Diagnostyki RODAMED , Restauracji Staropolski oraz rodzicom naszych zawodników za wsparcie wyjazdu na ME. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja