Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
XII Mistrzostwa Polski Juniorów w Mielcu

W dniu 2 grudnia 2017 roku w Mielcu obyły się XII Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin/ Shinkyokushin Karate. Organizatorem był Mielecki Klub Karate Shinkyokushin kierowany przez Andrzeja Wolskiego 3 dan. 

W zawodach uczestniczyło 202 zawodników w konkurencji kata i walk full Kontakt( kumite). Na starcie stanęło 37 klubów z takich miast jak: Chełmno, Chełmża, Kalisz Pomorski, Głuszyca, Golub Dobrzyń, Jaworzno, Kalisz, Kielce, Kobierzyce, Wrocław, Niepołomice, Polkowice, Przemyśl, Rzeszów, Radom, Sandomierz, Kęty, Starchowice, Lubcza, Wąbrzeźno, Świnoujście, Poznań, Świecie, Bydgoszcz, Kościerzyna, Międzyzdroje, Wolin, Toruń, Złocieniec, Solec Kujawski, Jelenia Góra ,Krosno, Legnica,  Wśród startujących znaleźli się mieszkańcy gminy Tuliszków w osobach Julita Stanisławska, Kacper Grześkiewicz, Dominik Bilkowski, Filip Wawrzyniak i Filip Konefał.  Zawody odbywały się na trzech matach zgodnie z wymaganiami WKO i EKO. Mankamentem były walki o trzecie miejsce w ćwierćfinale, ale taka była decyzja sędziego głównego. Mistrzem Polski w kategorii open został Kacper Grześkiewicz 2 kyu, a  V-ce Mistrzem Polski  Dominik Bilkowski , pozostali zawodnicy zakwalifikowali się do 1/8 ale później musieli uznać wyższość swoich rywali.

Podziękowania dla Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków Grzegorza Ciesielskiego za wsparcie sekcji w Tuliszkowie i Grzymiszewie oraz  dla Daniela Pakuły  kierownika drużyny  za zorganizowanie wyjazdu na Mistrzostwa.  Korzystając z okazji zapraszamy na 10 grudnia do Tuliszkowskiej hali, gdzie odbędzie się Młodzieżowy Puchar Wielkopolski w walkach i Powiatowy Turniej Sportów Walki dla dzieci. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.