Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej z myślą o WOŚP zakończony

Maszyna WOŚP ruszyła. Przed nami wiele wydarzeń w których udział wezmą osoby o wielkich sercach. Całą serię turkowskich inicjatyw otworzył Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej.

O godzinie 10.00 w sali sportowej w Słodkowie rozpoczął się Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Organizatorami inicjatywy jest Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport”. W tym roku do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn: Malanów, OSP Żuki, Profesorki, OSP Turek, LPS, OSP Słodków, MGKS Tur Turek.

Podczas turnieju sędziowali Andrzej Wojtkowiak oraz Damian Wdowiński.

Rzecz jasna dzisiaj, tj. 14 stycznia ważna nie jest wygrana, a jedynie drugi człowiek. Właśnie to pokazali miłośnicy piłki nożnej, którzy wzięli udział w turnieju. Dlatego uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a w podziękowaniu za udział w inicjatywie mieli okazję skosztować pysznego żurku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.