Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Niech żyje bal w Miejskim Domu Kultury

Wiele prawdziwej radości doświadczyli dzisiaj, tj. 28 stycznia uczestnicy Balu Karnawałowego Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Turku. Uczestnicy zabawy podzielili się z innymi wielkimi pozytywnymi emocjami i ogromem uśmiechów.

Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych organizowany był po raz pierwszy, jednak z całą pewnością nie ostatni. Oficjalnie imprezę otworzył burmistrz Turku Romuald Antosik oraz kierownik Centrum Wolontariatu w Turku Beata Pacławska.

Najważniejszym punktem wydarzenia był Polonez, którego odtańczyli wspólnie wszyscy uczestnicy zabawy.

Zabawa nie mogłaby się udać, gdyby nie sponsorzy. I tak można tu wymienić choćby Unikat - Bogumił Kamiński, który dostarczył dla wszystkich napoje, DrewTur- Michał Greber, który z przyjemnością zafundował przekąski dla uczestników, wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku oraz z Centrum Wolontariatu, wodzireja Marka Górskiego oraz Turkovia - Kucal i MDK.
 

Organizatorami imprezy był Burmistrz Miasta Turku oraz Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja