Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Poloneza czas zacząć!- czyli studniówka I LO

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku bawią się właśnie na wyjątkowym balu. Studniówka to czas niezapomniany, któremu towarzyszy wspaniała atmosfera. Wielkie przygotowania, emocje oraz radość towarzyszyły dzisiaj, tj. 3 lutego wychowankom szkoły.

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku bawią się na swoim pierwszym prawdziwym Balu w Zajeździe Staropolskim w Olszówce. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęły przemówienia okolicznościowe.

-Stoicie w blokach startowych. Przed Wami ostatnia prosta. Za kilka miesięcy będziecie maturzystami, a później absolwentami Naszego Liceum. Zauważcie, że mówię Naszego, bo to jest Nasza wspólna szkoła. Nasza wspólna tradycja i Nasza wspólna radość z tego, że widzimy Was takich pięknych, takich młodych, takich mądrych, takich dojrzałych- mówiła dyrektor szkoły Danuta Szczepanik.

Poloneza czas zacząć! Te oto wypowiedziane słowa sprawiły, że na parkiecie pojawiła się rekordowa liczba par, a było ich aż 74. Tańczący ćwiczyli pod okiem Małgorzaty Karbowej i Aliny Żydziak. Nie było łatwo, jednak jak zawsze ostateczny efekt był oszałamiający. Dumni rodzice, nauczyciele oraz zadowoleni z siebie uczniowie będą jeszcze na długo wspominać ten wyjątkowy wieczór.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.