XI edycja Wernisażu w ILO

We wtorkowe popołudnie odbyła się XI edycja Wernisażu. Po raz kolejny aula turkowskiego liceum zapełniła się zdolną młodzieżą i dumnymi rodzicami oraz wszelkimi koneserami szeroko pojętej sztuki.

 

 

Szkolne mury nie powinny być przestrzenią, w której zdobywa się wyłącznie wiedzę podręcznikową, ale także miejscem do rozwijania swoich pasji. Wie o tym doskonale kadra pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego, która zachęca do dzielenia się swoimi zainteresowaniami.

O to, by wśród szkolnych obowiązków znaleźć czas na tworzenie, skrupulatnie dbają nauczycielki prowadzące bibliotekę szkolną – Martyna Zając Andrzejewska, Ewelina Socka oraz Monika Grzelczak. To właśnie one są pomysłodawczyniami Wernisażu, a także jego organizatorkami.

Wernisaż to okazja, by móc zaprezentować się szerszemu gronu publiczności. Dla niektórych scena w auli jest początkiem artystycznej przygody, a dla innych wspaniałą odskocznią od codzienności.

W gronie występującej młodzieży, która swoimi umiejętnościami zaparła dech w piersiach i zyskała gromkie brawa od publiczności znaleźli się: Kinga Augustyniak, Weronika Janiak, Klaudia Gardzielik, Agata Chojnacka, Jan Ćwikliński, Martyna Bekalarek, Wiktoria Kopytek, Julia Bocian, Zofia Bąk, Magdalena Guziak, Sara Zając, Justyna Janas, Filip Walczak, Kinga Skoczylas, Natalia Jasiak i Weronika Osicka oraz Aleksandra Winiarska.

Przybyli mogli również podziwiać prace plastyczne,  podczas mini wystawy w auli. Ponadto został również wydany tomik z utworami literackimi uczniów, który można było nabyć na miejscu.

 

 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.