Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: Katarzyna Szczap społeczną instruktorką tańca na UTW

Katarzyna Szczap, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie, prócz pracy z dziećmi, ma też inne swoje pasje i zainteresowania. Najważniejszą jest pomaganie innym.

Każdego roku aktywnie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji Banków Żywności „Podziel się posiłkiem” i „Pogotowie Świętego Mikołaja”. Przy gremialnym wsparciu tuliszkowskiej młodzieży, wspólnie prowadzą  zbiórkę   artykułów żywnościowych dla najuboższych.


Przygotowane i rozdawane przed świętami  Bożego Narodzenia paczki przynoszą radość i uśmiech na twarzy niejednej potrzebującej rodzinie. „Pani Kasia”, bo tak o niej mówią zarówno uczniowie jak i „studenci”  Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tuliszkowie jest także instruktorem tańca. Swoje umiejętności przekazuje słuchaczom UTW  dwa razy w miesiącu, na Sekcji Tanecznej.

W ostatni wtorek „Pani Kasia” uczyła kroków do nowego tańca w MGOK, a już w środę wszyscy „studenci” przenieśli się na parkiet do restauracji „METEORA”. Seniorzy umieją i lubią się bawić, tym bardziej przy takiej instruktorce jak „Pani Kasia”.

Należy podkreślić, że zarówno Katarzyna Szczap jak i inni nauczyciele prowadzący zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tuliszkowie robią to bezinteresownie, za darmo. Dzielą się tym co posiadają, a seniorzy są im niezmiernie wdzięczni i gorąco dziękują za przekazywaną wiedzę i umiejętności ruchowe i taneczne.

Jak się uczymy i bawimy? – można zobaczyć na zdjęciach.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.