Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Andrzej Styczyński: (Po)Słuch absolutny

Poseł Bartosik pięknie śpiewa na religijnych uroczystościach. Ostatnio wszystkie stacje pokazywały jego występ na miesięcznicy smoleńskiej. Widać, że ma dobry słuch …. i słucha poleceń Jarosława Kaczyńskiego, który to ostatnio zalecił zaostrzenie, obowiązującej od wielu lat, ustawy aborcyjnej. Odpowiedni projekt został przedłożony w Sejmie i wkrótce będzie procedowany.

Już teraz tabletki „dzień po” są już praktycznie niedostępne, a za chwilę będzie prawnie zakazana aborcja, nawet w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu. W praktyce kobieta będzie zmuszana do urodzenia, nie tylko dziecka którego nie chce, ale także wtedy, gdy będzie ono ciężko upośledzone i przez całe życie będzie wymagało opieki. W dźwiganiu tego krzyża już nikt kobiecie nie pomoże, jego ciężar, niejednokrotnie już do końca życie będzie zginał jej kark i skazywał na nieustające cierpienia.
Dziś tysiące Polek radzi sobie z tym problemem korzystając z nielegalnych usług usunięcia ciąży w kraju, lub wyjeżdżając za granicę, gdzie aborcja jest dozwolona.
Jednak nie po to PiS, w szaleńczym tempie, nie oglądając się ma międzynarodową krytykę, przejmuje prokuraturę i sądy. Robi to po to, żeby ich użyć, nawet przeciwko młodej dziewczynie, która w strachu przed rodzicami i opinią środowiska będzie chciała usunąć ciążę.

Młoda dziewczyno, młody chłopaku. Być może teraz myślisz, że ten problem ciebie nie dotyczy, ale to się może szybko zmienić i wtedy zobaczysz, jak bezradny może być człowiek wobec totalitarnego państwa. Protestuj, póki jeszcze możesz.


         Andrzej Styczyński
         .NOWOCZESNA

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.