Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wizyta wyjątkowego gościa w Środowiskowym Domu Samopomocy w Turku

We wtorek 6 lutego do Środowiskowego Domu Samopomocy w Turku zawitał wyjątkowy gość – Tidiou Cisse z Senegalu. Tidiou przyjechał do Polski wraz z żoną, która jest Polką.

 

 

Spotkanie w świetlicy przebiegało w bardzo radosnej, serdecznej atmosferze.

Po przywitaniu przez kierownika Andrzeja Fryta, Tidiou zaprezentował się w swoim narodowym stroju, co wśród uczestników zrobiło ogromne wrażenie. Gość opowiedział o swoim kraju, kulturze i zwyczajach.

Odpowiadał na mnóstwo zadawanych pytań. Przygotował dla wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy w Turku własnoręcznie zrobione instrumenty muzyczne. Grał i śpiewał razem z uczestnikami spotkania.

Na koniec w ramach podziękowań za wspaniałe odwiedziny i poświęcony czas wychowankowie ŚDS  przekazali na ręce Tidiou Cisse samodzielnie wykonany w pracowni artystyczno-plastycznej obraz. Wydarzenie uwieczniono na pamiątkowym zdjęciu.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.