Plebiscyt „Mistrzowie Sportu” Głosu Wielkopolskiego rozstrzygnięty

W styczniu 2018 roku zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu „Mistrzowie Sportu” Głosu Wielkopolskiego pod honorowym patronatem Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego oraz Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Plebiscyt polegał na wyborze: Sportowca Seniora Roku, Sportowca Juniora Roku, Trenera Roku oraz Drużyny Roku.

Pierwszy etap plebiscytu polegał na oddawaniu głosów na nominowane kluby oraz osoby na terenie powiatów. W kategorii Drużyna Roku nominację otrzymał m.in. MGKS „Tur 1921” Turek. Ponadto w kategorii Sportowiec Senior nominacje z naszego Klubu otrzymał Bartosz Grabowski, Junior Kuba Młynarski, Trener Dawid Jóźwiak.

W kategorii Seniora najwięcej głosów w powiecie otrzymał nasz zawodnik Bartosz Grabowski, zdecydowanie wyprzedzając konkurentów. W kategorii Junior Kuba Młynarski zajął IV miejsce. Także zespół MGKS „Tur 1921” Turek zajął pierwsze miejsce w powiecie. Trener zespołu seniorów Dawid Jóźwiak został przez pomyłkę zakwalifikowany na terenie Konina, gdzie zdobył 13 głosów. W naszym powiecie pierwsze miejsce zajął Dariusz Jasiakiewicz z 9 głosami.

Do II wojewódzkiego etapu dostał się MGKS „Tur 1921” Turek oraz Bartosz Grabowski. Oczywistym jest, że Klub jak i Bartek Grabowski nie mieli szans konkurować z klubami lub zawodnikami np. z Poznania itp.
Mimo to cieszy nas fakt, że zostaliśmy zauważeni na sportowej arenie województwa i mogliśmy reprezentować nasz region.

Miejsko- Gminny Klub Sportowy „Tur 1921” Turek oraz Bartosz Grabowski otrzymali okolicznościowe medale oraz dyplomy, za zwycięstwo na poziomie powiatu tureckiego. Gratulację dla wszystkich uczestników plebiscytu.
 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.