Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Weź udział w konkursach! Wygraj niespodzianki na Walentynki

Niebawem będziemy obchodzić dzień wyjątkowy dla wszystkich osób, które kochają swoją drugą połowę. Walentynki, bo o nich mowa sprawiają, że zakochani mają okazję okazać swoje uczucia i miło spędzić czas. My dajemy również możliwość obdarowania swoich ukochanych. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” i wyznają miłość. Często obdarzają się upominkami. Nazwa „walentynki” pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych. Walentynki stały się świętem zakochanych w średniowieczu, kiedy to pasjonowano się życiem świętych i pielgrzymowano do ich grobów, aby uczcić ich relikwie.


Walentynki to doskonała okazja, by podarować ukochanej osobie coś niezwykłego. A ponieważ my kochamy naszych Czytelników mamy dla nich masę konkursowych, walentynkowych niespodzianek!


Do wygrania mamy piękną biżuterię ufundowaną przez Zegarki- Biżuteria Jerzy Pionke Turek, bilety na Kabaret NeoNówka oraz bilety do Teatru im.Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Jak wygrać upragniony prezent Walentynkowy? Zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron w celu wzięcia udziału w zabawie.

Biżuteria:
http://www.iturek.net/Konkursy/bizuteria


Kabaret NeoNówka:
http://www.iturek.net/Konkursy/kabaret-neo-nowka


Bilety do Teatru:
http://www.iturek.net/Konkursy/teatr

Zapraszamy do zabawy i życzymy cudownych i pełnych miłości Walentynek!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.