Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Waldemar Majda oficjalnie lekarzem MGKS „Tur 1921” Turek

W dniu wczorajszym tj. 08 lutego 2018 roku doszło do oficjalnego porozumienia pomiędzy Miejsko- Gminnym Klubem Sportowym „Tur 1921” Turek a ortopedą Waldemarem Majdą dot. objęcia opieką medyczną zawodników Klubu. 

Pan Waldemar sam wystąpił z inicjatywą podjęcia współpracy z naszym Klubem. Mimo, że oficjalna współpraca rozpoczęła się z dniem dzisiejszym, to od kilku lat Waldemar Majda pomagał naszym zawodnikom, przeprowadzając różnego rodzaju badania i lecząc powstałe urazy. Zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie Pana Waldemara, nawet w sobotę w godzinach wieczornych, gdy wracaliśmy z wyjazdów i konieczna była szybka diagnoza po odniesionych urazach. 

Waldemar Majda jest wysokiej klasy specjalistą zajmującym się ortopedią oraz traumatologią. Na co dzień zatrudniony jest w SP ZOZ Turek, a dodatkowo prowadzi prywatny gabinet lekarski. Ponadto posiada ogromne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych. Wierzymy, że podjęta współpraca przyczyni się do zminimalizowania urazów oraz skrócenia okresów rekonwalescencji.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.