Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Tuliszków: VII Nocny Turniej Piłki Nożnej z myślą o Michałku

Miłośnicy sportu wzięli udział w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszkowa. Już po raz siódmy chętni zmierzyli się ze sobą, by zdobyć tytuł Mistrza. W tym roku inicjatywie towarzyszył szczytny cel. Drużyny zagrały dla Michałka. Turniej to nie jedyna atrakcja tego wieczoru.

Dzisiaj, tj. 9 lutego w Hali Sportowej w Tuliszkowie działy się magiczne rzeczy. Już po raz siódmy chętni zagrali w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszkowa. Na boisku do rywalizacji stanęło osiem drużyn: K-Flex, Dambart, IzoSerwis, Modus, KPP Turek, Brukarze, Bud-An, UGiM. Tym razem wynik nie był aż tak ważny, bowiem bohaterem wieczoru był Michałek, chłopiec, który potrzebuje pomocy życzliwych ludzi.

W tym roku  inicjatywie sportowej przyświecał szlachetny cel. Wiele osób pomogło Michałkowi zawalczyć o życie. Maluch dopiero ma się narodzić, a jego rodzice potrzebują dużej sumy pieniędzy, aby mógł być operowany w Niemczech zaraz po urodzeniu z powodu wady serca.

Stowarzyszenie Razem Dla Dzieci przygotowało na dzisiejszy wieczór masę atrakcji. Smaczne ciasta uszykowane przez rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie, kiełbaski na ciepło, kawa i poncze na bazie azjatyckich herbat wykonanych przez Karola Rybickiego to tylko niektóre z oferowanych przysmaków. Przez cały czas trwania imprezy każdy chętny może zakupić także cegiełkę charytatywną.

W trakcie trwania turnieju odbyły się dwie licytacje w których nabyć można było między innymi koszulkę klubu sportowego Lech Poznań z autografami wszystkich piłkarzy, wycieczkę ufundowaną przez biuro podróży Alicja, sesję zdjęciowa, obrazy czy trening personalny z Pawłem Trybsonem.

Organizatorzy przygotowali kącik dla dzieci, które przychodząc wraz z rodzicami mogły miło spędzić czas.

W inicjatywę zaangażowało się między innymi Forum Kobiet z Tuliszkowa, rada rodziców Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie oraz członkinie Stowarzyszenia Razem Dla Dzieci. Wszystkim ludziom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia przedsięwzięcia należą się podziękowania.

Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na operację, która odbyć ma się w Niemczech i uratować życie nienarodzonemu jeszcze Michałkowi.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.