Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Władysławów: Spacer w Tarnowskim Młynie z patriotycznym akcentem

Za górami, za lasami leży wieś Tarnowski Młyn. Aby tam dotrzeć, trzeba przebyć kilometry dróg leśnych, walczyć z wiatrem w szczerym polu i ominąć grząskie bagna - w ten sposób organizatorzy zachęcali do udziału w Spacerze Karnawałowym.

W sobotni ranek uczestnicy rajdu z cyklu Spacerkiem po Zdrowie zawitali w gościnne progi gminy Władysławów. Ich celem było sołectwo Tarnowski Młyn. Na początku czekał na wszystkich spacer po Pagórkach Złotogórskich, po czym autobus specjalnej linii Spacer obwiózł uczestników po Tarnowskim Młynie. Zwieńczeniem wędrówki było ognisko przygotowane przez członków stowarzyszenia Tarnowski Młyn z Tradycją ku Przyszłości. Podczas karnawałowej edycji spaceru nie zabrakło także patriotycznych akcentów - wspólnie świętowano też 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

Organizatorem spaceru był oddział PTTK w Koninie.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.