Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Poloneza czas zacząć- czyli Bal Gimnazjalny pełen emocji i wdzięku

Pięknie przystrojona sala, eleganckie stroje i pierwszy godny zapamiętania taniec. Wczoraj tj.10 lutego odbył się Bal Gimnazjalny, który z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci. Uczestnicy zabawy czuli się tego dnia znakomicie i zadowoleni wrócili do domów.

- W dniu dzisiejszym chcę tylko Wam życzyć pięknej zabawy. Żeby to, co zaplanowaliście na dzisiejsze popołudnie i wieczór zapamiętać na wiele lat. Bo każdy bal, każde wydarzenie ma swoją specyfikę, swój inny wydźwięk, inne wspomnienia. I zapewne ten dzisiejszy będzie należał do tych, o których będziecie po latach mówić z rozrzewnieniem. Zatem tak, jak śpiewała Maryla Rodowicz- Niech Żyje Bal. Więc cieszmy się dzisiejszego wieczoru i bawmy mądrze z głową i wykorzystajmy ten czas dobrze- tymi oto słowami przywitała bohaterów wieczoru dyrektor Zdzisława Kośla.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Turku dumnie zatańczyli poloneza. Do tańca przygotowywani byli przez Katarzynę Bednarek i Małgorzatę Skrzydlewską. Wychowankowie szkoły wręczyli kwiaty swoim wychowawcom i kierownikom placówki. Rzecz jasna, nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.