Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Wideo: Ponad 120 kobiet bawiło się w Wyszynie, czyli integracja międzypokoleniowa podczas „Babińca”

Ponad 120 osób wzięło udział w balu, który odbył się 10 lutego w Wyszynie (gm.Władysławów). W imprezie uczestniczyły same kobiety, które jak mówią takie imprezy są potrzebne, by móc choć na chwilę oderwać się od życia codziennego.

Kobiety z terenu całej gminy bawiły się wspólnie i integrowały podczas sobotniej imprezy. „Babiniec” to inicjatywa, której motywem przewodnim w tym roku był styl country. Kolorowe stroje, wiele śmiechu i konkursy zdominowały bal. Rzecz jasna nie obyło się bez tańca i śpiewu.

- Jesteśmy z Adamowa. Na imprezie bawimy się po raz pierwszy, a szkoda. Takie inicjatywy są bardzo korzystne dla nas, kobiet. Powinnyśmy czasem wychodzić z domu, a nie być tak zwanymi kurami domowymi. Nie żałujemy, że nie ma z nami mężczyzn. Mamy ich na co dzień w domu. Chcemy odpocząć trochę od życia codziennego. Takie imprezy jak najbardziej są potrzebne- mówiły żartobliwie uczestniczki imprezy.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Kobiet „Wyszyńskie Kasztelanki”. Jak informuje Danuta Matuszak w tym roku na balu bawiło się aż 126 osób. Głównym celem zabawy była integracja międzypokoleniowa. Już teraz organizatorzy zapewniają, że impreza odbędzie się również za rok.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.