Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Malanów: OSP Dziadowice zwycięzcą Gminnego Turnieju Drużyn OSP w Halowej Piłce Nożnej

10 lutego br. odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Drużyn OSP w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 8 jednostek.

Na boisku zawalczyły ze sobą drużyny: OSP Kotwasice, OSP Feliksów, OSP Bibianna, OSP Grąbków, OSP Malanów, OSP Miłaczew, OSP Malanów oraz OSP Dziadowice, które w wyniku losowania podzielone zostały na 2 grupy. W fazie grupowej rozegrano 12 spotkań, a najlepsze dwie drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów. Z grupy A awansowały: OSP Kotwasice oraz OSP Dziadowice, natomiast z grupy B: OSP Targówka i OSP Malanów. Sporą niespodzianką było odpadnięcie już w pierwszej fazie rywalizacji obrońców tytułu z poprzedniego roku – OSP Grąbków. Poniżej wyniki i tabele fazy grupowej:

Grupa A:
OSP Feliksów – OSP Kotwasice 0:1
OSP Dziadowice – OSP Bibianna 3:0
OSP Feliksów – OSP Bibianna 2:0
OSP Kotwasice – OSP Dziadowice 2:1
OSP Feliksów – OSP Dziadowice 0:1
OSP Bibianna – OSP Kotwasice 0:2

Grupa B
OSP Malanów – OSP Targówka 2:3
OSP Miłaczew – OSP Grąbków 0:4
OSP Malanów – OSP Grąbków 2:1
OSP Targówka – OSP Miłaczew 5:1
OSP Malanów – OSP Miłaczew 6:0
OSP Grąbków – OSP Targówka 2:1

W meczach półfinałowych co prawda nie padło wiele bramek, ale emocji było co niemiara. Najpierw OSP Kotwasice pokonało OSP Malanów 1:0, a w drugim pojedynku OSP Dziadowice po rzutach karnych okazało się lepsze od OSP Targówka. Mecze o III miejsce oraz mecz finałowy również dostarczyły wielu emocji. Do wyłonienia zwycięzców w obu tych spotkaniach niezbędne były rzuty karne. Ostatecznie ze zwycięstw cieszyli się zawodnicy z OSP Targówka oraz OSP Dziadowice. Po zakończeniu zmagań nadszedł czas na uroczyste podsumowanie turnieju, w którym wzięli udział: Sławomir Prentczyński - Wójt Gminy Malanów, Piotr Stawicki - Prezes ZOG ZOSP RP, Mariusz Zając - Wiceprezes ds. Młodzieży ZOG ZOSP RP oraz Łukasz Jasiak - Dyrektor OSiR w Malanowie. Najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Przyznano również nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Igor Marciniak (OSP Targówka), najlepszym bramkarzem Kamil Herbich (OSP Kotwasice), a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Łukasz Stysia (OSP Dziadowice).

I półfinał
OSP Kotwasice - OSP Malanów  1:0
II półfinał
OSP Targówka – OSP Dziadowice 1:1 (k. 2:3)
Mecz o III miejsce
OSP Targówka - OSP Malanów  2:2 (k. 0:2)
Finał
OSP Kotwasice – OSP Dziadowice 0:0 (k. 0:1)

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.