Władysławów: Nowy gabinet rehabilitacyjny z myślą o mieszkańcach gminy

Mieszkańcy gminy Władysławów mogą korzystać z nowego zakładu rehabilitacji leczniczej mieszczącego się we Władysławowie. Aby podziękować włodarzom za wsparcie Magdalena i Łukasz Jankowiakowie pojawili się na dzisiejszym spotkaniu.

Dzisiaj, tj. 12 lutego odbyła się sesja Rady Gminy Władysławów. Oprócz włodarzy w spotkaniu uczestniczyli Magdalena i Łukasz Jankowiakowie, którzy podziękowali za pomoc w otwarciu gabinetu rehabilitacyjnego.

-Chcielibyśmy w imieniu własnym, ale przede wszystkim myślę, że sporej części mieszkańców gminy Władysławów podziękować państwu, zarówno panu wójtowi, pracownikom urzędu, jak i pani przewodniczącej rady, i radnym gminy Władysławów za poparcie naszej inicjatywy, jaką było stworzenie zakładu rehabilitacji leczniczej we Władysławowie. A przede wszystkim wsparciu inicjatywy uzyskania kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia - mówił podczas spotkania Łukasz Jankowiak.

Wiele wysiłku włożono, aby przedsięwzięcie doprowadzić do końca. Ostatecznie jednak udało się. Teraz mieszkańcy korzystać mogą z usług oferowanych na terenie gminy Władysławów. Nie będzie konieczne pokonywanie dłuższej drogi w tym choćby do Turku, aby móc skorzystać z porady.  Z całą pewnością ułatwi to życie mieszkańcom, gdyż będą oni mieli o wiele łatwiejszy dostęp do tego typu inicjatyw.

-Jeżeli jest dobry ośrodek i dobry gabinet rehabilitacyjny dostaje dobre punkty i wy żeście dostali. Macie dobrze wyposażony gabinet, dobrych rehabilitantów, a więc trzeba wam pogratulować- podsumował wójt Krzysztof Zając. 
 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.