Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Brudzew: Rodzina z Koźmina potrzebuje pomocy. Ogień zniszczył cały dobytek

W piątek, 9 lutego doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Koźmin (gm.Brudzew). W wyniku zdarzenia ucierpiała rodzina, która straciła prawie cały dobytek. Na szczęście małżeństwu i trójce dzieci nic się nie stało, jednak w chwili obecnej, jak nigdy dotąd mieszkańcy Koźmina potrzebują pomocy.

Ogień pojawił się na poddaszu budynku mieszkalnego. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej z Turku, Brudzewa, Chrząblic i Koźmina. Domownicy wybiegli z domu, a ze względu na własne bezpieczeństwo nie zabrali dobytku materialnego. Dom nie był ubezpieczony, dlatego rodzina potrzebuje wsparcia osób o dobrych sercach.

Aby pomóc poszkodowanym już zorganizowano spotkanie w Koźminie,w którym uczestniczyli włodarze, przedstawiciele placówek i innych instytucji. W działania zaangażowana jest cała gmina. Już teraz zbierane są pieniądze przez osoby o wielkich sercach.

Potrzebne są między innymi ubrania dla małżeństwa oraz trójki dzieci- dwóch chłopców w wieku 12 i 6 lat oraz dziewczynki w wieku 16 lat. Sprzęt RTV i AGD, pościel , kanapy do spania, oraz wszelkie niezbędne do życia rzeczy.

Osoby , które chcą przekazać  pomoc w formie rzeczowej lub finansowej mogą kontaktować  się z Kierownikiem GOPS w Brudzewie Panią Barbarą Zielińską tel. 63 279 70 77 lub 63 279 83 30, 63 279 83 30, e-mail:gops@brudzew.pl , z sołtysem Kożmina Panem Henrykiem Mituta 63- 279 81 21 bądź z Prezesem OSP Kożmin Romualdem Rumiejowskim  691 812 884.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.