Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: Gminny Konkurs Recytatorski

W piątek, 6 kwietnia, po raz XXII na scenie sali teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W tym roku do konkursu zgłoszeni zostali uczniowie  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie oraz Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

Jury wysłuchało 29 recytatorów, prezentujących przygotowane wiersze, w trzech kategoriach wiekowych, klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII. Wśród tekstów mniej i bardziej poważnych zabrzmiały też strofy wierszy patriotycznych.

Do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Turku, jury zakwalifikowało: Zuzannę Jesiołkiewicz oraz Amelię i Laurę Jurkiewicz (klasy I-III), Zuzannę Pakulską i Marię Pakulską (klasy IV-VI) ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie oraz Natalię Iciek (Klasy VII) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzymiszewie.

W XXII Gminnym Konkursie Recytatorskim wzięli udział:

Kategoria I (klasy I-III)
Mikołaj Sobczak, Zuzanna Jesiołkiewicz, Kamil Kubacki, Martyna Rosiak, Amelia Durkiewicz, Katarzyna Szczepaniak, Magdalena Fabiańska, Zofia Jabłońska, Julia Filipiak, Wiktor Bończak, Anastazja Błaszczak, Ida Kępara, Alicja Malesza, Weronika Cicha, Milena Kowalska, Aelia i Laura Jurkiewicz.

Kategoria II (klasy IV-VI)
Aniela Łuczak, Sandra Latek, Zuzanna Urbaniak, Kaja Górska, Maria Pakulska, Gabriela Bielecka, Hubert Dominiak, Natalia Grześkiewicz, Julia Wysocka.

Kategoria III (klasy VII)
Julia Bartoszczyk, Katarzyna Konieczka, Natalia Iciek.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja