Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Najpiękniejsze przeboje Anny German rozbrzmiewały w Potworowie

Ponad 250 osób spędziło magiczny wieczór z przebojami Anny German. Dzięki wyjątkowemu talentowi wokalnemu Katarzyny Zawada miłośnicy muzyki na nowo odkryli piękno i sens znanych i lubianych piosenek.

Dzisiaj, tj. 7 kwietnia w Potworowie (gm. Dobra) miłośnicy muzyki mieli okazję wysłuchać niezapomnianych przebojów Anny German wykonaniu Katarzyny Zawada.
Artystka jest studentką wydziału wokalno- aktorskiego Akademii Muzycznej im.Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu. Katarzyna Zawada jest laureatką wielu konkursów i festiwali, które odbywały się zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Sukcesy odnosi w sferze wokalnej i pianistycznej. Wokalistka może pochwalić się choćby zajęciem I miejsca i zdobyciem Złotej Eurydyki Międzynarodowego Festiwalu Piosenki- Anna German Moskwa 2015. Katarzyna Zawada obdarza słuchaczy utworami operetkowymi, musicalowymi, czy choćby światowymi przebojami.

Podczas koncertu obecni mogli nie tylko wsłuchać się w utwory Anny German, ale również przyswoić wiele informacji na temat jej twórczości i życia. Chętni wzięli udział w loterii i wygrali nagrody niespodzianki, co stanowiło miłe dopełnienie wieczoru.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.