Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
„Zdrowie dla wszystkich” w Zespole Szkół Technicznych w Turku

Dzisiaj, tj. 9 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyło się spotkanie z okazji „Światowego Dnia Zdrowia”. W tym roku tematem przewodnim było „Zdrowie dla wszystkich”. Uczniowie spędzili czas słuchając o ważnych aspektach dotyczących zdrowia, śmiejąc się oglądając występ kabaretu i zaspokajając apetyt dzięki pysznym przekąskom.

O zdrowiu oraz ważnych aspektach z nim związanych opowiedział dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno -  Epidemiologicznej w Turku Alfred Rajczyk. Uczniowie mieli okazję nabyć wiele informacji nie tylko na temat zdrowego stylu życia, ale również ubezpieczeń zdrowotnych czy niebezpieczeństwach na które jesteśmy narażeni każdego dnia.

Obecni w auli z chęcią zobaczyli część artystyczną w wykonaniu młodzieży z ZST w Turku. Uczniowie zaprezentowali scenkę kabaretową pod tytułem „Izba przyjęć”.

W życiu każdego z nas ważna jest profilaktyka oraz podstawowe badania. Właśnie dlatego organizatorzy wydarzenia zaprosili do pomiaru ciśnienia oraz pomiaru składu masy ciała za pomocą analizatora. Badanie mówiące wiele o naszym zdrowiu przeprowadziła Karolina Łajdecka.

Na koniec spotkania chętni mieli okazję skosztować zdrowych potraw i napojów przygotowanych przez klasy gastronomiczne.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja