Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Igor Sikorski z Turku w ćwierćfinałach konkursu Mister Polski 2018

Igor Sikorski to turkowianin, któremu udaje się realizować swoje marzenia. Dzięki ciężkiej pracy i niebywałej pasji zdobył tytuł „II Vice Mister Warszawy 2018”. Dało mu to przepustkę do następnego etapu konkursu. Igor już niebawem wystartuje w ćwierćfinałach Mister Polski 2018.

O sukcesach, pasji oraz życiu zawodowym Igora Sikorskiego pisaliśmy już wcześniej na łamach portalu iTurek.net

www.iturek.net/5721/turkowianin-finalista-mister-warszawy-2018-zaglosuj-...

22-latkowi udało się odnieść sukces w konkursie Mister Warszawy 2018 i już niebawem rywalizować on będzie w kolejnym etapie konkursu.

-Jestem bardzo zadowolony i podekscytowany tym faktem. Starałem się jak mogłem. Ćwiczyłem codziennie i wylewałem siódme poty na treningach po to, by dobrze się prezentować. Była to dobra praca nie tylko nad sylwetką, ale również nad samym sobą. Człowiek uczy się przez całe życie ,a te cztery miesiące przygotowań dały mi naprawdę wiele z czego jestem zadowolony. Jeśli chodzi o moje dalsze plany? Na pewno się nie poddam i będę brnął do przodu. Chciałbym próbować swoich sił w modelingu jak i reklamach czy nawet filmach. Czas pokaże jak wszystko dalej się potoczy- mówi Igor.

Gratulujemy i trzymamy kciuki. Z całą pewnością będziemy śledzić poczynania turkowianina.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja