Pilne
MGKS „Tur 1921” Turek vs Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - 21 kwietnia 17:00 Turek
Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem miłośnicy sportu zagrali dla Arka. Chętnych, by pomóc było wielu. Akcji towarzyszyła wspaniała atmosfera i nie ważne było kto wygra. Liczył się jedynie szczytny cel.

Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany został 14 kwietnia w Hali Widowiskowo- Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku. Do rywalizacji przystąpiło aż 15 drużyn. I tak zmierzyli się ze sobą Piękni i Bestia, Batony Warszawa, Anabolic team Turek, Wirtualni Zryw Dąbie, Inez Turek, SK Turek, Turkowska Akademia Sportu, WolonWariat Turek, Zarąbisty Team, Wieżo- Team, Atomówki Turek, KS Beasts, SP 4 Turek, WOPR Turek, MKS Malanów.

Tego dnia nie liczył się wynik, a jedynie chęć niesienia pomocy i wspaniała zabawa. Każda drużyna przekazała pieniądze w formie darowizny. Podczas akcji odbyła się również licytacja gadżetów.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację i leki dla Arka, który choruje na stwardnienie boczne zanikowe.

Organizatorami akcji byli Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Komitet Społeczny „Młodzi Pomagają”.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.