Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem miłośnicy sportu zagrali dla Arka. Chętnych, by pomóc było wielu. Akcji towarzyszyła wspaniała atmosfera i nie ważne było kto wygra. Liczył się jedynie szczytny cel.

Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany został 14 kwietnia w Hali Widowiskowo- Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku. Do rywalizacji przystąpiło aż 15 drużyn. I tak zmierzyli się ze sobą Piękni i Bestia, Batony Warszawa, Anabolic team Turek, Wirtualni Zryw Dąbie, Inez Turek, SK Turek, Turkowska Akademia Sportu, WolonWariat Turek, Zarąbisty Team, Wieżo- Team, Atomówki Turek, KS Beasts, SP 4 Turek, WOPR Turek, MKS Malanów.

Tego dnia nie liczył się wynik, a jedynie chęć niesienia pomocy i wspaniała zabawa. Każda drużyna przekazała pieniądze w formie darowizny. Podczas akcji odbyła się również licytacja gadżetów.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację i leki dla Arka, który choruje na stwardnienie boczne zanikowe.

Organizatorami akcji byli Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Komitet Społeczny „Młodzi Pomagają”.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja