Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Mistrzostwa Polski Sportów Walki w Wilkowicach

W dniu 14 kwietnia w Wilkowicach obyły się V Mistrzostwa Polski Sportów Walki w których uczestniczyło kilkadziesiąt klubów z całej Polski w konkurencji Kickboxing i Karate Full Contact. Nie zabrakło tam również naszych zawodników, którzy zdobyli 9 medali w tym tytułu Mistrzów Polski i V-ce Mistrzów oraz stanęli na trzecim miejscu podium.

Najlepiej wypadli zajmując pierwsze miejsce : Damian Wypych ( Kowale Pańskie), Kamil Nowak , Aleksandra Zając, ( Malanów), Kacper Grześkiewicz ( Tuliszków), drugie miejsce wywalczyli : Zuzanna Drewniak ( Kowale Pańskie), Filip Konefał ( Grzymiszew) , Mateusz Konefał (Grzymiszew) , Lena Dzięciątkowska ,Bartosz Torzewicz ( Malanów), na trzecim miejscu znaleźli się : Julita Stanisławska (Tuliszków). Na dalszych pozycjach zostali sklasyfikowani : Wiktoria Wypych i Maja Chojnacka . Dobrze też wypadli bokserzy zajmując pierwsze miejsca i tytuły Mistrzów Polski Kacper Stefaniak ( Malanów)  i Seweryn Wilczyński ( Turek). Kierownikiem i opiekunem grupy byli instruktorzy w osobach Daniela Pakuły i Ariela Więcławka. Podziękowania dla sponsorów i darczyńców, którzy wsparli wyjazd na Mistrzostwa Polski dla  Burmistrza Tuliszkowa, Wójta Malanowa i Kawęczyna oraz firmy LANKO w Dobrej i Maks Sport.

-Zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokazali hart ducha i wolę walki w różnych konkurencjach sportowych w systemie walko kontaktowej. Jest to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Wielkopolski .  Zapraszamy do sekcji Klubu karate i Kickboxing w październiku planujemy otwarcie profesjonalnej  Sali z ringiem do K1 i Kickboxingu oraz Muat Thai- mówił trener Dariusz Jasiakiewicz.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja