Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

14 kwietnia w Wilkowicach koło Włocławka odbyły się V Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki. 

W zawodach wystartowało 206 zawodników z takich miast i miejscowości jak: Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Konin, Włocławek, Turek, Lipno, Łask, Zduńska Wola, Brzozów, Choceń, Chodecz, Izbica Kujawska, Sompolno, Skaryszew, oraz WKSW Tuliszków które reprezentowało 5 zawodników w składzie: Albert Jesiołkiewicz, Kacper Michalak, Aleks Wiktorski, Sebastian Szymczak oraz Antoni Głowiński.

W turnieju walczono na 3 matach w takich konkurencjach jak kumite knockdown, grappling, sumo - grappling, thai-boxing. Zawodnicy z Tuliszkowa walczyli w konkurencjach grappling oraz sumo-grappling zdobywjąc komplet medali. 1 miejsca zdobyli Albert Jesiołkiewicz w grapplingu do 18 lat open, Kacper Michalak w grapplingu do 11 lat + 40 kg, Antoni Głowiński w sumo-grappling do 8 lat 3 miejsca dla Tuliszkowa zdobyli Sebastian Szymczak w sumo - grappling 6-7 lat oraz Aleks Wiktorski w sumo-grappling do 9 lat. Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan który pełnił także funkcję sędziego. Opiękę nad młodszymi kolegami sprawowali zawodnicy klubu Weronika Jakubowska oraz Albert Jesiołkiewicz. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy.

Osu!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja