Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Młodzik Starszego wygrywa w Kazimierzu Biskupim

W dniu 15 kwietnia drużyna Młodzika Starszego wygrała w Kazimierzu Biskupi z tamtejszym Polonusem 2:0. 

Na prowadzenie zespół z Turku w 7 minucie, wyprowadził Szymon Warzych, który dobił strzał Gabriela Janika. 5 minut przed końcem spotkania wynik ustalił Tobiasz Adamczyk, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bardzo dobra gra defensywna całego zespołu wsparta nienaganną postawą całej trójki bramkarzy Jarek, Dąbkowski, Olejnik zaowocowała pierwszym w tej rundzie meczem "na zero z tyłu" oraz pozwoliła cieszyć się z pierwszego kompletu punktów w rundzie wiosennej. Ozdobą meczu były rajdy lewą stroną boiska Cypriana Oleksego, który w kilku akcjach drugiej połowy, mijał zawodników gospodarzy niczym slalomowe tyczki. Oprócz zawodników naszej drużyny, na duże uznanie zasłużyli również rodzice, którzy w licznej grupie stawili się na stadionie w Kazimierzu i przez cały mecz dopingowali nasz zespół. Po emocjach związanych z meczem, cała drużyna udała się na obiad do restauracji MacDonald's, który ufundowała drużynie firma TRANS-DAWIDOR  państwa Dąbkowskich, za co bardzo dziękujęmy.

Następne spotkanie podopieczni trenera Malińskiego rozegrają 22 kwietnia w Słupcy z tamtejszym SKP.

Polonus Kazimierz Biskupi - Tur 1921 Turek 0:2 (0:1)
0:1 Szymon Warzych (Gabriel Janik)
0:2 Tobiasz Adamczyk (Cyprian Oleksy)

Skład drużyny Tura:
Jarek,Dąbkowski,Olejnik - Adamczyk, Pietraszek, Chojnacki, Oleksy C, Oleksy A, Filipiak, Janik, Warzych, Litwin, But, Czapnik, Zioła, Grzelka, Kosakowski.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja