Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Striker na V Otwartych Mistrzostwach Polski Thratlonu Sztuk Walk

14 kwietnia sześcioosobowa reprezentacja klubu Striker w Turku brała udział w V Otwartych Mistrzostwach Polski Thratlonu Sztuk Walk. Zawodnicy startowali w konkurencji  Thai – Boxing junior oraz senior. 

W składzie turkowskiego klubu znaleźli się: Wiktor Lebiedziński, Patryk Szulc, Błażej Ogrodowczyk, Hubert Izydorkiewicz, Marcin Wojciechowski oraz zawodnik z Liskowa Karol Zalewski. Z zawodnikami przebywali opiekunowie Kamil Więcławek oraz sekundanci i Wiktor oraz Michał Czekała. Wszyscy zawodnicy zawalczyli w swoich kategoriach wiekowych i wagowych na bardzo wysokim poziomie. Mimo bardzo krótkiego okresu przygotowawczego cały zespół spisał się wyśmienicie i przywiózł aż 5 medali różnego koloru, wyróżnienie otrzymał Patryk Szulc, który swoją finałową walkę zakończył po 25 sekundach. Poszczególne wyniki zawodników Strikera:

-Patryk Szulc – 1 mce – 50 kg Junior młodszy
-Wiktor Lebiedziński – 2mce  - 60 kg Junior młodszy
-Hubert Izydorkiwicz – 2 mce -85 kg  Junior starszy
-Marcin Wojciechowski – 3 mce -71 kg  Senior
-Karol Zalewski  (Lisków) – 1 mce +95 kg Senior

Kolejne starty Naszych zawodników za miesiąc w Szczecinie. Drużyna dzieci, kadetów oraz juniorów wybiera się na turniej do Szczecina. Seniorzy mają zaplanowane starty w maju oraz czerwcu w turniejach krajowych. Zapowiada się mocna końcówka sezonu. Trzymajcie kciuki za naszych.

Zarząd klubu składa podziękowania dla partnerów, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Angie Power Service, zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracja Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja