Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gm.Turek: Moc atrakcji w Stajni „Roka”

Miłośnicy koni oraz dobrej zabawy odwiedzili dzisiaj tj. 22 kwietnia Stajnię „Roka” w Kowalach Księżych. Właśnie tam odbyły się rozpoczęcie sezonu jeździeckiego oraz dni otwarte. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Impreza rozpoczęła się około godziny 10.00, kiedy to mieliśmy okazję podziwiać skoki przez przeszkody w kategoriach mini LL, LL, L oraz L1. Tego dnia nie obyło się bez niebezpiecznych upadków. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a jeźdźcy mogli wziąć udział w dalszej części imprezy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w tym przejażdżki na kucyku, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami czy kącik artystyczny. Maluchy wyśmienicie bawiły się na małym placu zabaw i trampolinie. Oprócz tego chętni wzięli udział w biesiadowaniu przy ognisku i skosztowali pysznej kiełbaski. Specjalnie na tę okazję dzieci przygotowały również pokaz artystyczny.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.