Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Pracownia informatyczno otwarta. Trwają prace nad remontem budynku warsztatowo - dydaktycznego

Innowacje, nowoczesne technologie oraz realizacja coraz to nowych przedsięwzięć kluczem do sukcesu. W Zespole Szkół Rolniczych dzieje się wiele, a młodzież korzystać może ze sprzętu oraz pracowni, które z całą pewnością pomogą odnaleźć się na rynku pracy.

Założenia powiatu tureckiego dotyczące szkół średnich stają się faktem. Innowacje i nowoczesne technologie z użyciem urządzeń najnowszej generacji poprawiają jakość kształcenia.

W Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich uczniowie nabywają wiedzę z przyjemnością. Dzięki nowym pracowniom łatwiej przyswajają informacje i nabywają nowe umiejętności. Już teraz wychowankowie placówki mogą korzystać z nowej pracowni informatyczno – technologicznej. Powiat turecki pozyskał środki na rozbudowę infrastruktury technologicznej i wyposażył pracownie informatyczne w 40 zestawów komputerowych o wartości 127.428,00 zł.

Oficjalne otwarcie pracowni miało miejsce podczas Drzwi Otwartych, a przecięcia wstęgi dokonali sami uczniowie.

Już niebawem wyremontowany zostanie budynek warsztatowo – dydaktyczny. Na realizację zadania Powiat otrzyma - 359. 421, 00zł, w ramach naboru na przedsięwzięcia inwestycyjne na rok 2018r. Wartość całej inwestycji wynosi 1.619434,28 zł.

Już pod koniec czerwca warsztaty zostaną oddane do użytku. Uczniowie w ZSR w Kaczkach Średnich w nowym roku szkolnym będą uczyć się w murach placówki, w której powstaną najnowocześniejsze pracownie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, diagnostyki pojazdów samochodowych z linią diagnostyczną.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja