Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
MGKS "Tur 1921" Turek wygrywa z "Obrą 1912" Kościan 1:0

Dzisiaj, tj. 12 maja odbył się mecz pomiędzy zespołami MGKS "Tur 1921" Turek a "Obrą 1912" Kościan. Zawodnicy z Turku pokonali rywali wynikiem 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Bartosz Grabowski. 

Sobotnie spotkanie było wyjątkowe, bowiem na Stadionie 1000- lecia w Turku zagościli uczestnicy walnego zebrania sprawozdawczego, które odbyło się dzisiaj tj. 12 maja w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku.

Mecz pomiędzy zespołami MGKS "Tur 1921" Turek a "Obrą 1912" Kościan był udany dla gospodarzy.

-Patrząc na przebieg całego spotkania można stwierdzić, że to co zakładaliśmy przed meczem zrealizowaliśmy. Stwarzaliśmy na początku wiele okazji i zepchnęliśmy przeciwnika do defensywy. Po jednej z akcji strzeliliśmy bramkę i można powiedzieć, że to był dobry fragment nasz, gdzie byliśmy bardzo dobrze zorganizowani i przeciwnik nic nie mógł zrobić. Druga połowa była taka, jak chcieliśmy- mówił trener Dawid Jóźwiak.

Drużyna „Obra 1912” Kościan w rundzie wiosennej była niepokonana. Piłkarze nie odnotowali ani jednej porażki. Mimo to zespół z Turku odniósł zwycięstwo, a mecz pokazał, że ciężka praca przyniosła rezultaty.

-Patrząc na nasz zespół, to co w tygodniu ćwiczyliśmy dzisiaj funkcjonowało. Zawodnicy byli bardzo zdeterminowani. Tego od nich się oczekuje i liczymy na to, że tak będzie do końca tej ligi i w kolejnych meczach dalej będziemy tak grać, tak się rozwijać i robić takie postępy, jak do tej pory- podsumowuje Dawid Jóźwiak.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.