Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Muzyczna gala na początek Dni Tuliszkowa

Po wczorajszej, oficjalnej części inaugurującej Dni Tuliszkowa, w sobotę nadszedł czas na występy artystyczne. Na scenie oprócz gwiazd muzyki, prezentowali się także młodzi, lokalni wykonawcy.

Sobotnie popołudnie rozpoczęło się od występów najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Tuliszków. Przed publicznością zaprezentowali się laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki 2018 oraz podopieczni Studia Piosenki działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Wszyscy goście mogli również przez cały czas korzystać z atrakcji, które przygotowano dla nich z okazji Dni Tuliszkowa.

Po muzycznych prezentacjach lokalnych artystów na scenie pojawił się Mezo, a gwiazdą sobotniego wieczoru była grupa Sound’N’Grace. Później wszyscy do późnych godzin nocnych bawili się na dyskotece pod gołym niebem.
 

 

YouTube: 
Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.