Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
TIG zaprasza na szkolenie o zamówieniach publicznych

Turecka Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie pn. Zamówienia publiczne po nowelizacji ustawy z dnia 22 czerwca 2016 roku, które zostało zaplanowane na dzień 05.10.2016 r. w godzinach 9.00-16.00 w sali szkoleniowej Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Szkolenie poświęcone zostanie nowym, najważniejszym rozwiązaniom zawartym w nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 22 czerwca 2016 roku oraz nowych aktach wykonawczych.  Podstawowym celem nowelizacji ustawy jest implementacja Dyrektyw 2014/24/UE i 2014/25/UE do krajowego porządku prawnego.
 

Otrzymujecie Państwo okazję zdobycia cennej wiedzy od Jacka Sadowego – Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w latach 2008-2013. Jest to osoba o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie zamówień publicznych, która współpracowała z Komisją Europejską nad rozwiązaniami implementowanymi obecnie w ustawie.
 

Szkolenie będzie miało w dużej mierze wymiar praktyczny i skierowane jest do osób zajmujących się zamówieniami publicznymi, które chcą poszerzyć swą wiedzę dotyczącą zamówień publicznych. Skupiać się będzie na przybliżeniu reguł postępowania przy podejmowaniu najistotniejszych decyzji w toku procedury udzielania zamówień publicznych, z którymi łączy się największe ryzyko popełnienia błędów.
 

Szczegóły dotyczące szkolenia, w tym program szkoleniowy oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Tureckiej Izby Gospodarczej pod niniejszym linkiem:

http://www.tig.turek.pl/pl/3/informacje/2/367/

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.