Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

130 tys.zł na remont Miejskiego Domu Kultury

MDK

Miasto Turek pozyskało dofinansowanie od Marszałka Województwa Wielkopolskiego na remont pomieszczeń na parterze Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Dokładnie 130 tys. zł Gmina Miejska Turek otrzyma z marszałkowskiego programu “Kulisy kultury”. W ramach tego programu samorządy wspierane są w zakresie poprawy i rozwoju obiektów kultury.

Urząd Miejski w Turku w lutym tego roku złożył wniosek o dofinansowanie remontu sześciu pomieszczeń w MDK, w tym holu głównego oraz toalety damskiej i męskiej. Wyniki naboru w tym programie były pozytywne dla naszego miasta.

Pozyskanie 130 tys. zł oznacza, że wyremontowane zostaną miejsca ogólnodostępne dla wszystkich uczestników zajęć w domu kultury, ale też to, że powstaną dwie nowe pracownie. Będzie to pracownia dekoratorska, w której prowadzone będą nowe warsztaty dekoratorskie, oraz studio nagrań, z którego z pewnością skorzysta sekcja wokalna. Ponadto na parter przeniesiona zostanie administracja MDK.

Prace remontowe mają zakończyć się przed grudniem tego roku.

źródło: miastoturek.pl

Grand Prix dla Teatru „Szpilka” na Festiwalu Młode...
Uczcili 18. rocznice śmierci papieża Polaka

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Janusz w poniedziałek, 03 kwietnia 2023 16:11

A może by tak odmalować ten dom kultury ? Z zewnątrz lekki syfon wieje....

A może by tak odmalować ten dom kultury ? Z zewnątrz lekki syfon wieje....
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.