Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Piłka nożna, siatkówka i tenis ziemny- czyli Dni Turku i Gminy Turek na sportowo

na_sportowo

Dni Turku i Gminy Turek obfitują w atrakcje sportowe. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul.Armii Krajowej pojawili się miłośnicy piłki siatkowej, piłki nożnej oraz tenisa ziemnego. Emocji było wiele, a i chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji nie zabrakło.

Mieszkańcy Turku i gminy Turek już drugi dzień bawią się podczas imprezy, która każdego roku ma wielu zwolenników. Przypominamy, że wczoraj z atrakcji mogły skorzystać głównie dzieci o czym pisaliśmy tutaj:
http://www.iturek.net/7177/turek-dzien-dziecka-z-atrakcjami-dla-kazdego

Dzisiaj, tj. 2 czerwca dzień rozpoczął się na sportowo. O godzinie 9.00 odbył się II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Turku. W rywalizacji wzięły udział dzieci i młodzież.

Chwilę później dokonano oficjalnego otwarcia Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Siatkówce Plażowej Juniorów. Do rywalizacji przystąpiło 13 par, które rozgrywają mecze w systemie brazylijskim. O zwycięstwo podczas dwudniowych zmagań walczą zawodnicy z terenu powiatu tureckiego, Wrześni, Jarocina czy choćby Nowego Tomyśla. Mecz finałowy rozegrany będzie jutro około południa.

Do Turnieju Dzikich Drużyn przystąpiły zespoły Metropolia Słodków, Emeryci z Tura, Panama FC oraz Wschodni Bronx FC. Podczas meczów sędziują Andrzej Wojtkowiak oraz Waldemar Badowski. Jednym z organizatorów turnieju jest MGKS „Tur 1921” Turek. Impreza organizowana jest w ramach zadania publicznego „Prowadzenie działalności profilaktycznej dla dzieci i młodzieży poprzez dostarczanie im pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu”.

A już wieczorem koncerty na które czeka wielu mieszkańców Turku i gminy Turek. Na scenie wystąpią między innymi zespół Wanda i Banda, Afromental, a dyskotekę na zakończenie dnia poprowadzi DJ Marek.

 

 

Przykona: Najpierw sprzątanie, później odpoczynek
Tuliszków: Turniej o Puchar Starosty Siedleckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.