Wideo: Muzyczna gala na początek Dni Tuliszkowa

Dni-Tuliszkowa

Po wczorajszej, oficjalnej części inaugurującej Dni Tuliszkowa, w sobotę nadszedł czas na występy artystyczne. Na scenie oprócz gwiazd muzyki, prezentowali się także młodzi, lokalni wykonawcy.

Sobotnie popołudnie rozpoczęło się od występów najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Tuliszków. Przed publicznością zaprezentowali się laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki 2018 oraz podopieczni Studia Piosenki działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Wszyscy goście mogli również przez cały czas korzystać z atrakcji, które przygotowano dla nich z okazji Dni Tuliszkowa.

Po muzycznych prezentacjach lokalnych artystów na scenie pojawił się Mezo, a gwiazdą sobotniego wieczoru była grupa Sound’N’Grace. Później wszyscy do późnych godzin nocnych bawili się na dyskotece pod gołym niebem.


 

 

Koncertowy sobotni wieczór, czyli Afromental oraz ...
Siła, kondycja i niezbędne wskazówki, czyli trenin...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.