Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Ulewa pokrzyżowała szyki podczas Dni Turku i Gminy Turek. Koncert Margaret przerwany, występ Highwave odwołany

Dni-Turku

Sportowo i rozrywkowo wyglądała niedziela w Turku. Miało być jeszcze bardzo muzycznie, ale ulewny deszcz sprawił, że koncerty Margaret i Highwave trzeba było odwołać. Dżem zagra zgodnie z planem.

Od rana w siatkówce plażowej rywalizowali juniorzy, dostarczając sportowych emocji, a popołudnie należało już do wszystkich, którzy chcieli spędzić niedzielę w rozrywkowej atmosferze. Wszystko za sprawą odbywającego się już po raz drugi Pikniku Budżetu Obywatelskiego, podczas którego można było bliżej przyjrzeć się idei przedsięwzięcia i proponowanym projektom. Wręczono także stypendia burmistrza Turku oraz wójta Gminy Turek. Wiele emocji budził mecz bumper ball. Samorządowcy zagrali z przyjaciółmi MGKS Tur 1921 Turek. Ostatecznie samorządowcy przegrali z rywalami wynikiem 2:3.

Niestety – popołudniowa ulewa sprawiła, że większość publiczności zdecydowała się na powrót do domu. Deszcz zalał również sprzęt muzyczny skutecznie uniemożliwiając występy Margaret i Highwave. Znana i lubiana przez wszystkich Margaret do Turku dotarła jednak musiała szybko przerwać występ. Mimo tego uało się naszej redakcji zamienić kilka słów z wokalistką i autorką piosenek.

Już niebawem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Zapraszamy!

Wideo: Zespół Dżem wystąpił dla turkowian. Dni Tur...
Najlepsi uczniowie nagrodzeni podczas Dni Turku i ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.